KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14155243
nr 1415 5243
Oidentifierad konstnär. Signerad, porträtt. Olja på duk, 73x58cm, yttermått inklusive ram: 85x69cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:01:16
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr